Свяжись с нами
(+372) 611 62 32

Корзина0Item(s)

Ваша корзина покупок пуста.

Product was successfully added to your shopping cart.

KÜPSISTE KASUTAMISE POLIITIKA

See on Vivasan Eesti OÜ (“e-vivasan.com”) küpsiste kasutamise poliitika (“Küpsiste kasutamise poliitika”), milles kirjeldatakse viise, kuidas Tallink meie erinevatel kodulehtedel küpsiseid kasutab.

MIS ON KÜPSISED?
Küpsised on failid, mis koguvad erinevat tehnilist informatsiooni kasutaja arvuti, veebilehitseja ja kodulehe kasutamise kohta, näiteks lehekülgede kohta, mida kasutaja on külastanud ja millelt tellimusi esitanud. E-Vivasan.com kasutab küpsiseid, mis on olemuselt puhtalt tehnilised (nt statistika jaoks) ning küpsiseid, mis suudavad tuvastada külaliskasutajad, hõlbustada ja isikustada kodulehe külastajate registreerumist ja liikumist ning mõõta ja analüüsida kasutaja harjumusi. Küpsised võimaldavad kodulehel meelde jätta informatsiooni andmesubjekti külastuse kohta, st eelistatud keel ja muud seadistused.

MILLAL ME KÜPSISEID KASUTAME?
Kui E-Vivasan.com kliendid kasutavad E-Vivasan.com teenuseid, võivad E-Vivasan.com ja välised teenusepakkujad ja partnerid saata küpsiseid või muud sarnast tehnoloogiat kasutaja arvutisse kasutaja veebikogemuse parandamiseks ja arendamiseks. Teil on aga võimalus seada oma veebilehitseja seadistused nii, et see teavitab Teid küpsise saabumisest või keeldub automaatselt küpsiste vastuvõtmisest. Seega saate ise otsustada, kas soovite küpsiseid vastu võtta või mitte. Samas teadke, et mõned Tallinki kodulehe funktsioonid või teenused ei pruugi ilma küpsisteta õigesti toimida.

E-Vivasan.com koduleht võib informatsiooni kogumiseks, analüüsimiseks ja kodulehe kasutamise või E-Vivasan.com kommunikatsiooni või reklaami tõhususe mõõtmiseks kasutada ka erinevad jälgimis- ja analüüsitööriistu, nt kuidas E-Vivasan.com kommunikatsioon klientideni jõuab.

KUIDAS KÜPSISEID KONTROLLIDA?
Küpsiseid on võimalik kontrollida ja /või kustutada nii nagu soovite – üksikasjalikku teavet vt www.allaboutcookies.org/manage-cookies. Te saate kustutada kõik küpsised, mis juba Teie arvutis olemas on, ning võite seada enamiku vebeilehitsejaid nii, et küpsiseid ei pea asendama. Nii toimides võib vajalikuks osutuda teatud eelistuste manuaalne muutmine igal kodulehe külastamisel ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi töötada.

MISSUGUSEID KÜPSISEID MEIE KODULEHED KASUTAVAD?

Teenuste küpsised
Need küpsised on olulised kodulehe töö nõuetele vastavaks muutmiseks. Näiteks salvestatakse küpsisesse informatsioon Teie asukoha ja seadme kohta ning seda kasutatakse asukoha ja seadme jaoks optimeeritud kodulehe kuvamiseks.

Analüüsi küpsised
Neid küpsiseid kasutatakse külastaja käitumise jälgimiseks meie kodulehtedel, et aidata meil oma informatsiooni ja teenuseid parandada. Kogutud informatsioon kombineeritakse tuhandete teiste kasutajate andmetega, et luua üldine pilt kodulehe kasutamisest.

Sotsiaalmeedia küpsised
E-vivasan.com annab Teile võimaluse jagada sisu sotsiaalmeedia saitidel, nagu Facebook, Google+ ja Twitter. Need saidid kasutavad küpsiseid näiteks selleks, et kontrollida, kas olete nende kodulehele sisse loginud.

Reklaamiküpsised
E-vivasan.com kodulehel näidatakse reklaame, mille on sinna pannud reklaamivõrgustikud. Reklaamivõrgustik on organisatsioon, mis tegeleb reklaamiruumi esitamisega kasumi maksimeerimise ja halduskulude minimeerimise eesmärgil koondamise abil. Reklaamivõrgustikud kasutavad küpsiseid jälgimise eesmärgil ja nende esitatud reklaamide isikupärastamiseks. Näiteks kasutatakse küpsiseid nende reklaamide jälgimiseks, mida olete juba näinud, et vältida kogu aeg samade reklaamide vaatamist.

Kolmanda poole küpsised
Mõnedel E-vivasan.com kodulehtedel kasutatakse kolmandate poolte teenuseid või tarkvara, nagu vestlust, kaarte, veebivideoid või sotsiaalvõrgustiku funktsioone. Paljud sellised teenused võivad Teie veebilehitsejasse küpsiseid seada.

RAKENDUSSÄTTED
Arvestades võimalikke muutusi seadusandluses, kohtupraktikas ja tehnoloogilistes arengutes, jätab E-vivasan.com isikuandmete kaitse kõrge taseme tagamiseks endale õiguse siinses Küpsiste kasutamise poliitikas muudatusi teha. Seetõttu vaadatakse käesolevat Küpsiste kasutamise poliitikat aeg-ajalt üle ja vajaduse korral tehakse selles muudatusi. Kõik Küpsiste kasutamise poliitikasse tehtud muudatused postitame Tallinki kodulehtedel. Käesoleva Küpsiste kasutamise poliitika varasemad versioonid hoiame alles arhiivis.